Říjen 2018

Nová Nu Face

Včera v 19:49 Ly
Aby měla moje "holčička" nějakou tu radost, koupila jsem jí u kamarádky Míši, překrásnou FR Nu Face. Jen momentálně netuším, která to vlastně jě, protože moje skleróza zase jednou zvítězila.

Nicméně ať je to ta nebo ta, tady ji máte:


Je nádherná a blondýnku jsme doma ještě neměly. Tedy Ly neměla, já tyhle nehromadím.

Panenka má nádherné oblečení... (ten nápad s háčky mě fascinuje, asi to budu muset taky zkusit)


... a kouzelné střevíčky. Všimněte si těch podrážek! Já bych taky takové brala.


K výbavě patří ještě přepychový náhrdelník, který má ovšem jednu malou vadu. Nejde nasadit. Takže budeme muset sundat hlavu. Až k tomu najdeme odvahu, protože uznejte zničit tak drahou panenku kvůli náhrdelníku... Ale bylo by to fakt parádní! Tak se asi budeme muset "pochlapit" :-)


A na konec portrétek, jak je mým dobrým zvykem.


Poslední dobou ten blog hrozně flákám, tenhle měsíc bude na články nejspíš nejslabší za celé roky. Nějak se mi nedaří. Ani fotit, ani psát, to bude tím letním časem. Od té doby, co nám ho milovaní evropští úředníci prodloužili až do konce října, padám tak zvaně na hubu.

Příště budou BJD.

Právě jsem se vrátila z...

6. října 2018 v 17:57 Všehochuť
... z Karlína. Teď si mnozí poklepou významně na čelo, co ta bába zase jančí. No tak byla v Karlíně a co jako. Jakýpak co jako! Měli tam sraz lidičkové, co milují panenky všeho druhu a všech velikostí.
Potkala jsem tam spoustu přátel z FB, se kterými komunikujeme většinu roku jen virtuálně a byla jsem moc ráda, že jsem je potkala.
Smůla je, že jsme byli ve sklepení a blbě se tam fotilo. Hodím sem spoustu fotek, ale některé jsou mázlé a spoustu jsem jich vymazala, protože nebyly k ničemu. A s bleskem to bylo úlplně na houbeles.
Fotila jsem bez ladu a skladu, u většiny panenek jsem cestou domů zapomněla čí jsou. Takže se všem majitelkám předem omlouvám. Dobrá zpráva je, že budou jen fotky a žádné kecy. Moje.

Pokud by někoho zajímalo, co jsem dovlekla já, tak tohle: čtyři kousky, z toho se mi podařilo dva střelit. Takže je k mání ještě Barbie Jamaican (ta modročervená vlevo) a to nahaté BJD. Koupila jsem ho na bazárku, ale jde o panenku uměleckou, tudíž pro mne nevhodnou (a proč jsem to nepoznanala hned? Protože na FB je risk dávat fotky nahatých panenek a prodejkyně nechtěla, aby byla na měsíc vyloučena. Takže panenku zakryla, čili jsem netušila... no mohla bych pokračovat a pokračovat, radši konec).


Za tohle všechno můžeme poděkovat našim "Panenkám" )http://www.panenka-panenky.cz/), které nám radovánky pravidelně 2x ročně organizují. Takže zase zjara!!!!