Parta HIC, totiž HSM

10. března 2014 v 7:31 |  Galerie panenek


Filmový muzikál High School Musical byl před časem natolik populární, že mu pozornost věnoval i Mattel. Vznikla série panenek zpodobňujících hlavní představitele. Některé zpodobnil i vícekrát. No a já samozřejmě jich mám taky víc.
Holky jsou ve velikosti klasických Skipper panenek = cca 26 cm. Kluci mají cca 27,5 cm. Pak je ještě další série a ty jsou velké jako Barbie a Ken. Ty větší mám "jen" dva kluky. Holky nesháním, mají moc "velkou" hlavu. To už jsem se zmínila, že nemám ráda velké hlavy? Tak teď už to víte.
Holky mají skryté klouby v kolenou, ruce jdou do upažení. Kluci mají ruce kloubové, nohy ohebné.
Hlavní postavy HSM jsou: Sharpay, Troy, Gabriela, Ryan, Kelsi a potom dvě holčiny, jejichž jména neznám. U jedné to nemůžu přečíst (mořná je toTiara nebo Tiana) a u druhé fakt nevím. Potom ještě černoušci: Chad, Zeke a dívčina Taylor. A nakonec set Mitchie a Shane - ti dokonce zpívají a když jsou na podstavci zpívají duet. Ale u těch posledních si nejsem jistá, jestli jsou fakt z HSM. Byli mi tak prodáni v Dráčiku, tak jsem to brala jako hotovou věc.

SHARPAY:
Sheila Nolan 15 let, Irsko. Patří do rodiny akrobatů - skákačů. Ale zatím využívá toho, že může chodit do lycea.
Xenia Drew 15 let, JAR. Dcera Sereny a Rufuse. Sruduje na lyceu. Jak jsem k ní přišla to je tea dílo. Měla jsem dvě stejné Sharpay - ta druhá přišla v setu už ani nevím s kým, snad se Zekem. Tak jsem ji ostříhala na mikádo a metodou čmaryky - černým značkovačem - obarvila vlasy. NIKDY TO NEDELĚJTE - tedy značkovačem. Vypadalo to krásně, ale druhý den měla Xenia obličej modrý jako oběšenec. Co teď? Vlasy šly dolů, barva se ale zažrala, smýt nešla. Tak šup barva na plot zn. Balakryl, štětec a už se to štrejchovalo. Nakonec vlasy - tyhle jsou z Perlovky, vlásky jsem tenkrát ještě neměla. Zapletla jsem tenoučké copánky, nechala pár týdnů a po rozčesání to vypadá docela dobře. Až se vlásky natáhnou dostane nové a už "normální".

TROY:
Olivier Baudu 16 let, Francie, silový gymnasta. Byl to náš první Troy.
Pascal Tardier 16 let, Francie, silový gymnasta. Má přemalované oči.
Etienne Laval 16 let, Francie, silový gymnasta.
Octave Brioche 16 let, Francie, silový gymnasta. Octave, Olivier a Pascal jsou bratranci.
Ross Robbins 16 let, VB, studující.
Tihle další dva jsou ti "velcí":
Yves Laval 22 let, Francie, silový gymnasta.
Fabien Laval, 21 let, Francie, silový gymnasta.
Pro neznalce cirkosového umění: siloví gymnasté jsou takoví ti, co jeden zvedá druhého a přitom dělají ještě jiné špumprnákle.

GABRIELA:
Lalia Costa 15 let, Itálie, studující.
Flora (no a zase nemám doladěné příjmení - Goméz to nebude, Benita ji rozhodně neměla za svobodna - teď jde o to, jestli ji Luigi adoptoval, pak by byla Costa.) 15 let, Mexiko, studující.

RYAN:
Niels Bergen 16 let, Švédsko, artista. Ačkoliv jeho strýc Danny provazolezí, Niels s kamarády řádí na trampolínách. Nejdřív jsem měla tohoto, Zůstal blond, tedy v původním stavu. Pak jsem koupila druhého, měl skotskou sukni, cožpak jsem mohla odolat? No a pak jsem vyhrála aukci na třetího. Byl fakt za dobře.
Falco Moretti 16 let, Švýcarsko, studující. Přebarven metodou čmaryky - hnědá fixa. :)
Donald Peake 16 let, VB (konkrétně Skotsko - synovec Olwen), studující. Přebarven metodou čmaryky červená a hnědá fixa. :) To je ten v sukni.
A takhle vypadají kluci vedle sebe:

TAYLOR:
Zase se mi sešly dvě. Jak já to dělám? Vyřešila jsem to tak, že jsem Dolores dala větší tělo (Vzhledem k věku a dlouhým rukávům - kloubové ruce - nejspíš od nějaké Teen Skipper, možná od Violky). Jeden si musí vždy vědět rady. Pardon jedna.
Lita del Rio 15 let, USA, studující.
Dolores del Rio 17 let, studující.

ZEKE:
Tady to mám trochu pomotané. Zeke dostal jméno Chad, zatímco Chad jméno Zac. Hlavně, že se v tom vyznám. (Jo, Chad sedí na odpouzovači krtků - stejně neodpuzují, tak aspoň k něčemu posloužil. Ne Chad, ten odpuzovač.)
Chad Nolte 16 let, USA, studující. Jednou z něj bude možná skladatel, zatím vypomáhá svým bratrům v hudební skupině Combo.

CHAD:
Zac (Zacharias) Ortega 16 let, USA, artista, zároveň studující. Jeden z nemanželských synů Carlose Ortegy (viz drsňáci).
Zed (Zedekiah) Ortega 16 let, USA, to samé jako Zac. Jsou nevlastní bratři, no nazdar, ten Carlos je ale - jak to mám vyjádřit slušně, když mě napadají pouze neslušná, ale zato velice výstižná slova?
Zeda jsem koupila na E-bay v dobré víře, že to bude ten "velký". Nebyl. Jelikož další dvojčata jsem už kategoricky zamítla, přemalovalajsem mu oči a přistříhla háro. A je z něj kluk jako cumel.

Helen Ross 15 let, VB, studující. Je neteří Kenetha Rosse - dirigenta. V HSM měla jméno Kelsi. Ale tu už jsme měli.
Darci Nolan 15 let, Irsko, další z rodiny Nolanů. Není to Sheilina sestra, alébrž teta! Kromě akrobatění studuje na lyceu. Je to ta neidentifikovatelná dívčina - viz výše. Na krabičce je sice její jméno, ale je zčásti nečitelné. Když si fotku zvětším, tak už je lautr nečitelné.
Irene Scholz 13 let, Švýcarsko, studující - internát. No od téhle nemám ani obrázek s krabičkou. :) Takže netuším. Ale z HSM je na tuty.

Estrella (opět Benitina dcera, takže stejný problém s příjmením jako Flora) 15 let, Mexiko, studující. Původně měla na sobě přes kalhoty ty mini, co má na fotce Lalia. :)
Mateo García 16 let, Mexiko, studující. Jeho starší sourozenci mu na studia vydělávají. Mateo je nadaný zpěvák, teď studuje lyceum a bere hodiny zpěvu.
A tady máte ty dva hezky pohromadě - na radníčku.
U těchto dvou to HSM asi nebude. Možná, že Camp Rock. Usuzuju z toho, že mám jednu panenku Mitchie a ta z Camp Rock je.
Jak jste si všimli většině "holek" je 15, "klukům" 16 let. U nás je to podle velikosti. :) To uvidíte, až nafotím jednotlivé třídy. Už se na nich pracuje.
Dnešní článek končí, ale nebojte se, ještě je toho hróóózně moc. Mrkající
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 baziliska2-barbie baziliska2-barbie | Web | 10. března 2014 v 12:42 | Reagovat

Tahle partička HSM mě moc baví. Jsou to krásný panenky a nej je zlatíčko Chad. :-)  :-)

2 babakat babakat | 10. března 2014 v 17:03 | Reagovat

[1]: Teď jde o to, který? Chad (Zeke) nebo Zac (Chad)? To není jednoduché! :-D

3 nauriel nauriel | 10. března 2014 v 18:41 | Reagovat

To já mám jasno, Chad jako Zac :-) Mě jednou přicestovala feška s vlasama přibarvenýma nějakým fixem, hned jsem jí to umyla a preventivně ji odvlasila, jsem se bála, aby nedopadla podobně, jako Tvoje Sharpay... :-?

4 babakat babakat | 12. března 2014 v 17:20 | Reagovat

[3]:No jo, dopadla zle, ale nakonec je to docela dobrý, ne? :-)

5 Blanule Blanule | 13. března 2014 v 12:24 | Reagovat

Další várka puberťáků :-D
Ty jsi ale šikulka, jakou krásnou černošku jsi si vytvořila :-P  :-)

6 nauriel nauriel | 14. března 2014 v 18:14 | Reagovat

[4]: Jasně, je z ní dobrá dehťačka :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama