Zrzky od Mattela

8. února 2014 v 15:40 |  Galerie panenekDneska se seznámíte se zrzkami. Miluju zrzavé panenky hned po černoškách. :) Jen to číslování pod obrázky se mi nedaří. Ať dělám, co dělám, po uložení se mi čísla srovnají hezky vlevo do řady. Jako na přehlídce. Nevadí, bude to bez číslování, vždy zleva.
Jdeme na to:

Tereza (Taylor) 22 let, Austrálie, sestra v jeslích (u miminek). manžel Thomas Christopher, děti: Anouk (2) a Evelyn (miminko). Terezka je naše první zrzka. Miminko Evelyn má tu zvláštnost, že dostala jméno po tetě (najdete ji za chvíli) a je to jediný případ, kdy se dvě naše panenky jmenují stejně. :)
Stephanie (Furtado) 26 let, Portugalsko, vedoucí gastro, manžel Bartolomeu Oliveira, děti: Willa (4), Agatha (3).
Tara Mac Intosh 23 let, VB, motorkářka, svobodná, má dvě sestry Olwen a April. Všechny jsou zrzavé, tudíž v tomto článku. Vysvětlím pojem motorkářka. Do této skupiny patří panenky Harley a u nás v cirkuse je to akrobatická skupina, která různě řádí na motorkách.
Samantha (Jones) 21 let, Švýcarsko, artistka, vystupuje se skupinou na pružných prověšených lanech; manžel Théodor Mercier, dcera Charlotte (2). V domácnosti ještě žije sestra Ginger (16) a sestřenka Dorothy (13).
Bethel (Merriday) 24 let, VB, asistentka v reklamní agentuře, manžel Walter Kroll, syn Dirk, t. č. kojenec. Znalci poznali Barbie Titanic. Obleček vlasntoručně umotaný. K těm trojúhelníkům na sukni mě inspiroval vzor na čapce jednoho bezdomovce, se kterým jsem cestovala v metru (jen dvě stanice, déle jsem nevydržela a nebyla jsem sama).


Rosaleen (Nolan) 31 let, Irsko, artistka - působí v rodinné skupině skákačů. Manžel Jean Claude
Fougère, děti: Aimée (7), Didier (4), Mignone (3), Babette (2). Na Rosaleen je pozoruhodný zejména počet dětí. Z předchozích vztahů má ještě dvojčata Brgid a Maureen (14) a další dvě dcery: Louise (12) a Joelle (11). Nolanovic rodina je celkem obsáhlá, se všemi se postupně seznámíte.
Reese (Ebner) 24 let, Švýcarsko, recepční v hotelu, manažel Keith Willis, dcera Justina (2). Díky téhle krásce jsem se stala častou návštěvnicí Aukra. Málem jsem o ni přišla, ale díky Míše je u nás. Míšo, dík.
Muriel (Cotter) 28 let, koncipientka v právnické firmě, manžel Dante Capriani, dcera Katie (4).
Olwen MacIntosh 25, učitelka angličtiny a třídní v 8. třídě, rozvedená. Dcery: Keira (4) a Angie (2). Má dvě sestry Taru a April, stará se o synovce Donalda (16). Olwen je Skotka duší i tělem (a hlavně původem, je to "skotská Barbie"). Pod postelí má dudy, na které hraje.
Marilla Femen 24 let, Švýcarsko, tajemnice majitelky módního salonu, svobodná, nezadaná.


Paula (Furtado) 23 let, Portugalsko, vychovatelka na internátu, manžel Conrad Schölle, dcera Jemma (3).
Mafalda (Gucci) 30 let, Itálie, pokladní v cirkuse, manžel André Baudu, děti: Michelle (12), Manon (9), Jacques (3) a Carmina (2). Jedná se o Barbie Portrait in Blue a mám ji od Moniky (Adámkové), nedalo se jí odolat. Té panence, Monika mě přemlouvat vůbec nemusela.
Maddalena (Gucci) 25 let, Itálie, cvičitelka velkých papoušků, manžel Laurent Satori, dcery: Veruschka (4), Detta (2).
Lucy Ball 30 let, Švýcarsko, akrobatka - klaun (nebo klaunka?), svobodná. Děti: Pearl (10), Luke (5), René (2).
Leán Rafferty 21 let, Irsko, cvičitelka aerobiku, svobodná, šťastně zadaná. :)


Lisbeth Larssen 20 let, Švédsko, artistka - skupinová akrobacie na visutých hrazdách bez přeskoků, svobodná. Lisbeth má krásný obličej Teen Skipper a původně byla na invalidním vozíku. Koupila jsem ji bez něj, dodnes lituji. Teď bych ho potřebovala (pro jinou panenku) a nemám. Nechcete se ho někdo zbavit? :)
Kayla (Van Steen) 25 let, orientální tanečnice, manžel Vernon Linth, dcera Kim (2). S manželem adoptovali holčičku Kirsten (2). Kolem Kayly jsem mslně chodila několik dní. Tuhle jsem si strčila až dozadu do regálu, kdybych si to náhodou rozmyslela, tak aby mi ji nikdo nesebra. A nesebral!
Genevieve (Loss) 28 let, Švýcarsko, baletka, učitelka baletu. Manžel William Woodward, dcery Adléta (5), Jerrie (3).
Evelyn Christopher 20 let, Švýcarsko, studující - při studiu pracuje jako učitelka v mateřské školce. Evelyn jsme koupily s dcerou kdysi dávno v obchodním domě Máj. Byla tenkrát dost drahá, ale je to naše nejkrásnější Barbie. Zajímavé je, že není vůbec fotogenická. Na žádné fotce (a že jich bylo) není tak hezká jako ve skutečnosti. :( A má špičatá elfí ouška!


Isadora Demir 27 let, Švýcarsko, tanečnice, manžel Lionel Grint, syn Adam (4). Isadoře jsem sebrala kloubové tělo, už nevím ve prospěch koho. U nás to jde ráz na ráz, rána na ránu a když dojde k situaci "všem hlavy dolů", tak to lítá hromadně.
Fiona (MacIntosh) 23 let, VB, učitelka v mateřské školce, při zaměstnání studuje psychologii. Manžel Hernando Gomez, syn Neven (2). V rodině vychovávají neteře Trini (15) a Riu (4). Fiona je sestřenice Olwen, proto stejné příjmení. Původně byly sestry, ale nějak se mi ty zrzky namnožily, musela jsem to rozdělit.
Eileen Moore 17 let, Irsko, artistka. Vyrůstá v rodině svého strýce Shauna Moora a navštěvuje lyceum.
Caroline (Fougere) 27 let, Francie, provazolezkyně, manžel Bernard Baudy, dcery Josefine (9) a Suzanne (2). Vychovávají Bernardova mladšího bratra Oliviera (16) a dva bratrance Pascala (16) a Octava (16). Nejde o dvojčata. :)

Deidre (Fane) 26 let, Irsko, cvičitelka psů, manžel Fergus Nolan, děti: Emma (8), Caít (3) a Tim (1). Právě vymýšlím takový ten podstavec, co na něm může sedět několik pejsků. Určitě to z něčeho ukutím. Při nejhorším z Lega.
Debora Adler 23 let, Švýcarsko, učitelka mateřské školky, svobodná. Stará se o mladší sestru Cheryl (15).
Coleen Nolan 18 let, Irsko, artistka, svobodná. Patří k rozsáhlé rodině Nolanů, až budou v článku sourozenecké skupiny, uvidíte, kolik jich je. :)
Catriona Sulivan 27 let, Irsko, recepční v sídle vedení firmy. Manžel Boyzone O´Rourke, dcera Aida (2). Vyniká velehustým hárem.
April MacIntosh 19 let, VB, studuje choreografii, věnuje se krasojízdě, svobodná.

Addison (Adler) 25 let, Švýcarsko, manžel Vincent Nowak, děti: Axel (4), Basil(2), Claus (1). Je v očekávání další radostné události. Co myslíte, bude to zase kluk? V bříšku už je, ale poznat se to zatím nedá. :)
S rodinou žije ještě Addisonina sestra Debora (viz výše) a Cheryl (15).

Tímto jsme se vypořádali s veškerými zrzavostmi a vrhneme se na brunetky. Možná, že to rozdělím na brunetky a černovlásky, je toho moc. Šlápnul vedle

Tak zase pozítří, když to stihnu!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 baziliska2-barbie baziliska2-barbie | Web | 9. února 2014 v 16:40 | Reagovat

To je krásy, rusovlásky hrají prim. :-) Jééé moje milovaná Lucy. :-)

2 babakat babakat | 9. února 2014 v 17:35 | Reagovat

[1]:Já se přiznávám, že jsem Lucy koupila kvůli violoncelu. :-D

3 tinka tinka | 10. února 2014 v 0:16 | Reagovat

páči sa mi 3 zlava v prvom rade. To je ohnivovláska :-)

4 Blanule Blanule | 11. února 2014 v 12:16 | Reagovat

Další super počteníčko :-D
Zrzky se mi taky moc líbí ;-)
Ivi, no nechci Ti do toho kecat, ale Isadora podle mne zrzka rozhodně není ;-)  :-)

5 Monika Monika | Web | 11. února 2014 v 17:12 | Reagovat

Krásná sbírka :-)

6 anawib anawib | E-mail | Web | 11. února 2014 v 17:22 | Reagovat

páni! to je sbírka :-)

7 babakat babakat | 11. února 2014 v 20:50 | Reagovat

[6]: A bude hůř! Tedy víc! Jsme tak možná ve čtvrtině. 8-)

8 babakat babakat | 11. února 2014 v 20:51 | Reagovat

[6]: Nikoliv sbírka, leč hromada! Já to nemám utříděné, prostě beru, co se mi líbí. Čím víc, tím větší radost. ;-)

9 babakat babakat | 12. února 2014 v 15:40 | Reagovat

[4]: Je, ale trochu tmavší! Právě jsem to zkontrolovala. Kdybych jí umyla hlavu od toho tužidla, byly by ještě zrzavější. :-?

10 nauriel nauriel | 13. února 2014 v 22:39 | Reagovat

Zrzky jsou taková populární skupinka, taky mám zrzavé panenky ráda :-) Krásně jsem se pokochala :-)

11 Růža Růža | E-mail | Web | 6. ledna 2016 v 18:25 | Reagovat

Zrzečky taky miluju a moc jsem si fotky těch tvých užila. :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama