Šest (možná i více) odstínů hnědi

16. února 2014 v 9:00 |  Galerie panenek

Vracíme se k našim kráskám. Ještě vás to baví? Pokud ano slibuju, že to tempo vydržím.Tessa Ross 21 let, VB, učitelka MŠ, svobodná.
Sinead (O´Hara) 24 let, Irsko, žonglérka, manžel Sebastian Coronado, dcera Morena (4).
Scarlet (O´Hara) 22 let, Irsko, žonglérka, manžel Keneth Ross (bratr výše uvedené Tessy), děti: Fay (2) a Brad (miminko). V rodině vyrůstají Kenovi neteře Helen (15) a Aliesha (12).
Rosamonda (Mendoza) 25 let, Španělsko, tanečnice flamenca. Manžel Chálíd Aswari, děti: Maya (2) a Radvan (miminko). Musím dodat, že k dětem má Rosamonda chůvu, takže pohoda.


Rachel Schmidt 25 let, Švýcarsko, vychovatelka. Matka samoživitelka, dcera Appple (4).
Noreen Kelly 18 let, Irsko, artistka ve skupině skákačů. Svobodná. (Ten obleček už nemá, zdědila jej jiná panenka, která bude v příštích přírůstcích.)
Naira Lane 20 let, VB, trenérka tenisu (děti), svobodná.
Lea Linth 18 let, Švýcarsko, studující, svobodná.
Judith (Poole) 28 let, VB, učitelka MŠ. Manžel Marlon Kroeger, právník. Syn Emil (4).


Julia Sinclair 18 let, VB, studující, svobodná.
Harriet (Dalton) 23 let, Austrálie, krasojezdkyně. Manžel Aidan Horsley. Do nedávna svobodná matka, Aidan si ji vzal i s dvojčaty Jodie a June (4).
Geraldine Dillon 27 let, Francie, redaktorka módního časopisu, svobodná, dcera Chantal (2). To je druhá z burzy. U blondýnek jsem popisovala, jak jsem ji a Gisele koupila, vydrhla, navlasila atd.
Eliana (Begin) 23 let, Izrael, asistentka ve varieté. Manžel Christopher Schulze, dcery Berthe (2) a Lally (miminko).


Danna Varese 20 let, Švýcarsko, studující, svobodná.
Cynthia Dunst 24 let, Švýcarsko, učitelka v MŠ. Manžel Clément Fougere, děti: Boris (4) a Mina (2).
Corazón (Díaz) 26 let, Mexiko, švadlena. Manžel Efren Goméz, dcera Chiquitte (6), syn Adán (1).
Brett Collins, 27 let, JAR, vychovatelka. Dcera Iris (4); vychovává ještě neteř Sabinu (9).
Arwen Cassez 24 let, Švýcarsko, trenérka kickboxu. Žije s Drakem Finnickem, mají dceru Elsu (2).


Adris Barber 17 let, Švýcarsko, studující svobodná. Její sestru Arethu jsem představovala v nových přírůstcích. Jen dodám, že Aretě je 20 let a je trenérkou pole dance (tanec u tyče). Původně byla její sestrou Arwen, asi zůstanou příbuzné, protože mám jejich společnou fotku, která se mi dost líbí. :)
Hürrem (Kemal) 26 let, Turecko, asistentka ve varieté. Manžel Bastien Larabée, syn Romain (8) a dcera Anife (4).
Arancia (teď jsem na rozpacích; její maminka je Maria rozená Goméz, nevlastní otec je Shaun Moore a já příjmení až do teď neřešila) 16 let, Mexiko, studující. Její životní příběh (ač tak mladá, zažila toho docela dost) si nechám pro sebe. Asi se opravdu vrhnu na psaní "limonád". Námětů bych měla dost, jen si musím vymyslet nějaký věrohodný pseudonym. :)
Angelica Devlin 25 let, artistka, vystupuje se svým bratrem; svobodná.
Ananké Elefteriadu 21 let, Řecko, studující, na studium si přivydělává jako společnice Diany Roth (viz níže).

Anastasia (Vidmar) 27 let, Švýcarsko, herečka (s cirkusem nemá kromě manžela nic společného). Manžel Vladimir Novikov, syn Alexej (2).
Amber (Freman) 26 let, Švýcarsko, účetní. Manžel Gaspar Forlán, děti: Milly (8), Dixie (2), Nico (miminko). Z téhle panenky jsem nejdřív měla jen hlavičku. Okudlanou. Navlasila jsem ji dvěma kanekalonem, našla pro ni tělíčko a jaká je z ní kráska.
Další panenka nemá s Barbie moc společného. Jen to, že je také brunetka. Je to čínská panenka a naše druhá v pořadí (hned po Karin), která měla česací vlásky a ohebná kolínka. Celá léta byla paní ředitelovou, ale když jsme koupily Valérii, bylo rozhodnuto. Diana "ovdověla". Kam se na nás hrabe Červená knihovna. Jsme lepší!
Diana Roth, rozená Varese 31 let, Švýcarsko, pracuje jako personalistka v rodinné firmě svého švagra Alexandra. Dcery: Betty (11), Lucie a Lotta (10), ke svým třem adoptovala ještě malou Audrey (4). Pro tři starší dcery má vychovatelku Anelie (blondýnka), pro Audrey má chůvu Asiatku Augustinu (bude ve článku o asijských panenkách). Diana měla úžasně husté vlásky, bohužel jí časem začínají odpadávat (zatím jen vepředu), takže je adeptkou na převlasení. Stejný problém mám ještě se dvěma jinými čínskými panenkami (o trochu menšími než jsou Skipper) a u jednoho miminka (samozřejmě čínského) mi vlásky zůstaly v ruce naprosto všechny. Babička měla s tím čínským pravdu.

Poslední v pořadí sem už vůbec nepatří, jelikož je to blondýnka. Ale zjistila jsem, že při nahrávání více obrázků se některé obrázky do Galerie prostě nenahrají. To je podle mne škoda, tak ji přidávám na konec. Udělám si z toho precedens, jak na někoho zapomenu, šupnu ho na konec nového článku.
Katniss Hunger 23 let, Švýcarsko, trenérka judo. Žije s Frankem Dornem, mají dceru Keshu (2). Panenka je původně Harley - stejná jako moje Agnes (černovlásky). Patřila Irence (Surfinii), která ji převlasila a když se jí okoukala, poslala ji do světa. Skočila jsem po ní a je moje. Irenko díky!
Brunetky máme šťastně za sebou, příště zase nějaké mužské protějšky. Mrkající
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Blanule Blanule | 16. února 2014 v 9:23 | Reagovat

Další hezké pokoukáníčko ;-)  :-)
Že tady ale byla přesila Švýcarek ;-)  :-D

2 anawib anawib | E-mail | Web | 16. února 2014 v 20:15 | Reagovat

krásné kousky :-)

3 nauriel nauriel | 16. února 2014 v 21:02 | Reagovat

Krásně hnědovlásky. Zaujala mě Rosamonda s chůvou, to by se mi taky líbilo :-D I když ne pořád, ale občas by to nebylo od věci ;-)

4 lesminkajaninka lesminkajaninka | 17. února 2014 v 6:05 | Reagovat

Krásná sbírka panenek!A líbí se mi,že každá z nic má svůj život:)

5 babakat babakat | 17. února 2014 v 17:05 | Reagovat

[1]: Blani, že ty jsi nečetla nic o mé sbírce? Náš podnik se nachází ve Švýcarsku, takže Švýcarky jsou tam celkem běžnou záležitostí. :-D

6 babakat babakat | 17. února 2014 v 17:06 | Reagovat

[2]: Díky. Dělám co můžu (i když občas taky sáhnu vedle). :-?

7 babakat babakat | 17. února 2014 v 17:07 | Reagovat

[3]: Jó chůvu bych si kdysi taky docela přála. Teď už je pozdě. :-(

8 babakat babakat | 17. února 2014 v 17:08 | Reagovat

[4]: Jo, tak na vymýšlení životů já jsem expert. A to se hodně krotím. Kdybych vypsala všechny svoje hororové vize, mohlo by to pár návštěvníků odnést nervovým zhroucením. :-x

9 baziliska2-barbie baziliska2-barbie | Web | 19. února 2014 v 19:30 | Reagovat

Krásky, to je nádherná sbírka a já nestačím obdivovat, jaké panenky tu jsou. A to, že má každá svůj život je super a to mě baví. :-)  :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama