Kluci Matteláci

26. února 2014 v 7:52 |  Galerie panenek

Kluci, které vám teď představím, jsou všichni od Mattela. Sem tam se nejspíš objeví i nějaký ten princ nebo postava z nějakého filmu, ale já už se v tom nějak ztrácím. Takže kam oko spočine, samý Mattel. Howg.

Valéry Favreau 27 let, Švýcarsko, školník-údržbář, manželka Saskia (Bohr).
Trevor Davis 30 let, Austrálie, tlumočník. Maanželka Manuela (de Souza), dcera Beryl (5).
Thomas Christopher, 25 let, VB, učitel angličtiny a biologie na lyceu. Manželka Tereza (Taylor).
Victor Tamm 26 let, Švýcarsko, akrobat. Manželka Tiffany (Koestler).
Tancred Malapaite 26 let, Švýcarsko, akrobat, svobodný, ale smůla - zadaný!
Swan Bergen 18 let, Švédsko, provazolezec, svobodný.
To volné místo vedle Swana je chybka, byl tam Stanley - jenomže by byl dvakrát. Už mi z těch panenek začíná hrabat. Ono je jich fakt nějak víc, než se dá zvládnout. Zajímavé, nikdy mi to nepřišlo ...
Stuart Downer 24 let, VB, gymnasta, svobodný.
Robin Maine 34 let, USA, veterinář. Je to náš v pořadí druhý "Ken". Jelikož jsme při koupi nepředpokládaly (my dvě s dcerou), že jich bude víc, stal se okamžitě bráchou toho prvního - Davida. :) Manželka Giaia (Goméz). Dětí požehnaně. Kromě těch, co jsem vyjmenovala u jeho ženy (6 kousků) jsou tu ještě tři dcery z prvního manželství: Bianca (14), Stacey (8) a Janet (7). Pokud porovnáte věk všech potomků zjistíte, že to byla pěkná Sodoma Gomora.
Roy Hogan 19 let, VB, gymnasta, svobodný.
Scott Eldred 21 let, , VB, IT (pro laiky počítačový maniak), svobodný. Je to tzv. "holicí Ken", jenom teď honem nevím, jestli vousy mizí pod teplou nevo naopak pod studenou vodou. Já ho "neholím", osobně dávám přednost bíbráčům. (I v životě.) Mrkající
Salvatore Marotta 23 let, Itálie. Pracuje v agentuře a učí italštinu. Svobodný.
Romeo Mancini 29 let, Švýcarsko, manažer firmy. (Firma znamená cirkus, varileté a přidružené aktivity.) Manželka Oxana (Zoltarenko). Kromě svých dvou dcer vychovává neteř Saverii (9). Je to Ken ze setu Romeo a Julie.
Stanley Howard 25 let, VB, pracovník agentury Suisse Agence. Manželka Erinn (Pitmann). Navlasila ho Irenka (Surfinie). Umí to mnohem líp než já. Moji pi/otomci prohlásili, že vypadá jako čtyřprocentní, tak jsem mu přimalovala fousy.
Richard O´Hara 27 let, Irsko, žonglér. Manželka Catherine (de Lox). A safra, Kačenka mi vypadla, mezi hnědovláskami zcela evidentně chybí. Tak já ji lupnu do některého dalšího článku. To jsou mi věci.
Raúl Goméz 18 let, Mexiko, studující, svobodný
Percy Blakney 35 let, Švýcarsko, manažer lycea, manželka Olivie (Mostow) - bude teprve zveřejněná :), dcera Malwine (10), syn Jollyon (5). Percyho jsem navlasila vlastnoručně, přišel k nám skoro plešatý. Měla jsem kliku, že hlavička šla po převlasení dobře nasadit. U novějších těl je to občas problém. :(
Patric O´Hara 19 let, Irsko, žonglér, svobodný.
Oscar Cox 25 let, Švýcarsko, koordinátor akcí v agentuře Suisse Agence. Svobodný. Nejspíš nějaký princ.
Martin Toscani 27 let, Švýcarsko, tlumočník (agentura). Manželka Nigela (Allerton) - teprve bude představena. Dcera Bibiana (3).
Marlon Kroeger 30 let Švýcarsko, právník. Manželka Judith (Poole) - bude představena, syn Emil (4).
Marcel Laval 23 let, Francie, silový gymnasta. Manželka Désirée (Rabbit).
Liam O´Hara 18 let,Irsko, žonglér, svobodný.
Keith Willis 27 let, VB, trenér golfu. Manželka Reese (Ebner) - bude představena, dcera Justina (2).
Lamar Belloc 25 let, Švýcarsko, akrobat, manželka Zeta (Gould) - bude představena. Dcera Rozalie (4).
Kristian Aldana 27 let, Švýcarsko, koncipient (právní kancelář), svobodný. Nejspíš jeden z princů.
Keneth Ross 25 let, VB, dirigent. Manželka Scarlet (O´Hara).
Justin Kilner 21 let, Švýcarsko, artista, svobodný. Další princ, tuším, že motýlí.
Josh Heigl 29 let, advokát, Švýcarsko. Manželka Regina (Griffith) - i ta mi nějak vypadla. Už si dělám seznam vypadlých dívek. (Ještě, že ne padlých.). Ale zpět k Joshovi - má syna Adriana (4) a dceru Ullu (2).
Jimmy Walsh 23 let, USA, IT, svobodný.
Ivor Kautman 25 let, Švýcarsko, pracovník agentury. Manželka Hella (Nagy).
Chálíd Aswari 30 let, SAR, ředitel a hotelu. Manželka Rosamonda (Mendoza).
Hernando Goméz, 26 let, Mexiko, jezdec, drezér koní. Manželka Fiona (Mac Intosh).
Henrik Staube 24 let, Švýcarsko, řidič, manželka Mathilde (Weber).
Helmut Rauf 31 let, Německo, koordinátor akcí (sport). Manželka Twylla (Henning) - další vypadlá. Omlouvám se, ale ona se v tom množství chybička snadno vloudí. :( Helmut má s Twyllou dcerku Lynn (8), v rodině vyrůstá ještě neteř Astrid (8).
Günter von Hagens 30 let, Švýcarsko, bankéř. Manželka Roxolana (Gerhardt).
Gordon Esley 32 let, USA, osobní trenér generálního ředitele. Manželka Sybille (Quintine).
Phylip Taylor 23 let, Austrálie, iluzionista, manželka Claudia (Willson).
Elton Velgara 28 let, Švýcarsko, zubař. Manželka Doris (Geden).
Egon Mendel 27 let, Švýcarsko, tlumočník-překladatel. Manželka Delia (Guyard) - bude představena. Syn Timur (5).
Dylan Taylor 29 let, Austrálie, učitel matematiky a fyziky. Manželka Emily (Pittman).
Dieter Merten 28 let , Švýcarsko, trenér tenisu. Manželka Magda (Richter).
Dennis Kroll 18 let, Švýcarsko, studující, svobodný.
David Maine 33 let, USA, artista - létající hrazdy. Manželka Felina Goméz, v rodině kromě dětí (viz černovlásky) je ještě Davidova sestra a partnerka na hrazdě Valentina (17) a neteř Maybeline (12), která je na lyceu. David je náš úplně první opravdický "Ken".
Danny Bergen 28 let, Švédsko, provazolezec. Manželka Karin (Maine). Danny byl původně čínský neohebný panáček. Ale sehnala jsem tohoto a usoudila jsem, že si Karin zaslouží "lepšího" chlapa.
Crispin Ingram 25 let, Švýcarsko, vrchní číšník v Chálídově hotelu. Svobodný. Taky nějaký princ. :) Pardon, to není princ, ale tatík ze starší série Family.
Craig Macsen 26 let, Švýcarsko, webmaster, svobodný.
Conrad Schöle 28 let,Švýcarsko, vedoucí programu varieté.Manželka Paula (Furtado).
Colum O´Hara 29 let, žonglér. Další z rozvětvené žonglérské rodiny O´Harů. Manželka Lara (Croft) - bude představena. Děti Fern (9), Dagmar (5), Alec (3).
Clint Hobart 20 let, VB, balansér, svobodný. I když na to nevypadá, vystřídal snad nejvíc partnerek. Tak nevím vykašlal se on na ně nebo ony na něho? (Myslím, že i to je nějaký princ, ale nejsem si jistá. Já obvykle dostanu ty kluky holý jak lípy.)
Cliff Robbins 20 let, VB, gymnasta. svobodný. Navlasení, kalhoty a tílko od Irenky (Surfinie), mikina s kapucí Made in Babakat. :) Mikunu dostal proto, že nemám ráda čouhající klouby.
Blaine Kroll 21 let, Švýcarsko, studující, svobodný. Blaine studuje cosi jako je u nás výrtvarná akademie (netuším, co podobného existuje ve Švýcarsku, potažmo v Ženevě). Tudíž se cítí být umělcem, konkrétně malířem a střídá partnerky- modelky (za nás se říkávalo "jak fusekle"). Vybírá si - a to je zajímavé - většinou tmavé krásky.
Bartolomeu (Bart) Oliveira 27 let, Portugalsko, rekvizitář. Manželka Stephania (Frutado). Barta jsem dostala levně, má trochu pomačkanou pravou ruku. Byl to kluk typu Phylipa. Přemalovala jsem mu oči, obočí a vlasy. A vymyslela srdceryvný příběh o kytaristovi, který si - asi při nějaké nehodě - pochroumal ruku, už nemůže hrát a tudíž je rád, že má práci. Mimochodem, zajistila mu ji Rosamonda, kterou dříve doprovázel při flamencu (na tu kytaru).
Bernard Baudy 29 let, Francie, provazolezec. Manželka Caroline (Fougere). Na tohohle "Kena" jsme se dlouho chodily koukat do Senovážné ulice, kde býval krámek s báááječnými panenkami. Už tam není. Naštěstí nám ho neprodali dřív, než jsme na něj ušetřily. :)
Artur Sinclair 30 let, VB, lékař. Tedy MUDr. Sinclair (nevím, jestli ve Švýcarsku nebo Británii existuje takový titul, ale je mi to totálně fuk). Manželka Gwyneth (Cutler), syn Gavin (2). Šermíř tělem i duší. (Původně král Artuš) Gwyneth je další z těch, co mi "vypadly". Slibuju, že udělám samostatný článek a vše doplním.
Andrew Nolan 19 let, Irsko, akrobat - skákač. Svobodný. Člen velké rodiny Nolanů, časem se seznámíte se všemi. (Mimochodem "skákači" jsou takoví ti akrobati, co na jednom konci skočí na můstek a na druhém konci to někoho vyhodí do výšky, obvykle někomu dalšímu na ramena.Pozn. aut.)
André Baudu 31 let, Francie, provazolezec. Manaželka Mafalda (Gucci). Bernardův starší bratr.
Aldo Burr 23 let, Švýcarsko, gymnasta. Svobodný!
Aidan Horsley 25 let, Austrálie, artista (disciplína zatím blíže neurčena). Manželka Harriet (Dalton). Původně princ Aidan, ale nevím ze které pohádky. :(
Anatole Briland 25 let, Francie, žonglér, svobodný. Tohle je už opravdu sběratelský kousek, oblečení je původní a mám ho od Vlaďky (Žíži). Je to fešák, Vladi, a považujeme si ho. :)
Uff. Jsme u konce dnešního přehledu. Přiznávám, že mi to dalo zabrat! Jen doufám, že jste přežili. Mrkající
Tak zase pozítří.

P. S. Pro ty, kteří ještě nejsou v obraze: Převaha Švýcarů je dána tím, že náš "cirkus" a přidružené aktivity jsou nevím už proč) umístěny ve Švýcarsku!
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Blanule Blanule | 26. února 2014 v 9:41 | Reagovat

Teda Ivi, Ty máš těch chlapů!
A jeden větší fešák než druhý ;-)  :-D

2 nauriel nauriel | 26. února 2014 v 18:51 | Reagovat

Ale že jich je. Gumáci i vlasatci a sympaťáci jsou všichni ;-)

3 babakat babakat | 27. února 2014 v 17:40 | Reagovat

[1]: No, už jsme cca v půlce, ještě se nějaký ten fešák najde. ;-)

4 babakat babakat | 27. února 2014 v 17:41 | Reagovat

[2]: Přece si nebudu kupovat nesympaťáky. Jejda, pojem "gumáci" jsem v této souvislosti neznala. Beru! 8-)

5 baziliska2-barbie baziliska2-barbie | Web | 2. března 2014 v 20:10 | Reagovat

No vždyť jsem to říkala to je neuvěřitelná sbírka chlapů, nestačím všechny ty krasavce obdivovat. :-)  :-)

6 babakat babakat | 3. března 2014 v 14:19 | Reagovat

[5]: Ještě nejsme u konce! :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama