Akční hoši od Hasbra i jiných výrobců

10. února 2014 v 8:57 |  Galerie panenek


Víte co? Dáme si od těch holek malou pauzičku a jukneme se na pořádné chlapy. Jste pro? Pokud ano - užijte si, pokud ne - smůla.


Zenon Wite 30 let, Švýcarsko, trenér řecko-římského zápasu. Manželka Ramira (Castaldo), dcera Pepita. Krásně přemalovaný od Denisy (Molendrix). Denisa umí!
Wissam Al Mana 30 let, USA, trenér basketu, manželka Behati Prinsloo, dcera Ebony (5). Ještě nemá "civil", ale já se polepším.
Vincent Nowak 28 let Švýcarsko, trenér fotbal. Manželka Addison (Adler) Děti už byly uvedeny u maminky (zrzky), takje znovu uvádět nebudu.
Valdéz Forlán 31 let, Mexiko, ošetřovatel koní. Manželka Socorro (Orozco), syn Tito (mimčo). Omylem se mi sešli dva úplně stejní svalovci Valdéz a Gaspar (viz níže). Co s tím? Přebarvila jsem vlasy a přimalovala fousiska. A mám dva různé pěkné chlapíky. Na to se musí vědecky. Mrkající


Tristran Morel 30 let, Francie, manažer fitka. Manželka Chandra (Roux), dcera Esmé (5). V rodině vyrůstá neteř Salomé Caboch (15).
Théodore Mercier 28 let, Švýcarsko, artista (řetězový muž). Manželka Samantha (Jones), dcera Charlotte (2).
Shaun Moore 38 let, Irsko, artista - se svou dcerou Donnou pracují s perskou tyčí. Manželka María (Gómez) - spolu mají dceru Eve. Z prvního manželství má dcery Donnu (16) a Molly (10). Vychovává ještě děti své ženy z prvního manželství (v článku Černovlásky) a neteř Eileen (17). Je to můj v pořadí třetí akčňák. Má na zádech páčky, pomocí kterých pohybuje rukama - do rukou patří pistole. (Viz článek Tábor hrůzy.) Kvůli těm páčkám jsem dlouho váhala, ale nakonec dostal koženkovou vestu a basta.
Rufus Drew 35 let, JAR, artista - hromadné bubnování. (Původně to měl být fotbalista, třeba zase někdy bude, ale až dám dohromady celou jedenáctku. Zatím mám jen čtyři.) Manželka Serena (Payon), děti: Xenia (15) a Alf (9). Má perfektní "účes".


Rudolf Lange 35 let, JAR, manager hotelu. Manželka Helga (Schwarz). Spolu mají dvě děti Ottu (4) a Ursel (2). Z prvního manželství má dcery Elke (12 a Ilsu (11). Dále vychovává neteř Friedu (11) a čtyři adoptivní děti: Kurta (15), Gretchen (11), Juttu (11) a Elfi (6). Nejspíš už jsem to vypsala u Helgy, ale radši uvádím znovu, ono je těch dětí nějak moc, tak abych nějaké nevynechala.
Ronald Walsh 27 let, USA, artista - pracuje se skupinami na pevných hrazdách a bradlech. Manželka Edite (Sherly). Spolu mají syna Chucka (mimino). Z prvního manželství má dvouletou dcerku Fanny. Má přezdívku Ninja podle oblečení, které měl na sobě při koupi.
Rodrigo Mendoza 30 let, Španělsko, právník - má vlastní právní kancelář, pracuje i pro vedení cirkusu, varieté a ostatních našich podniků. Manželka Vanessa (Gómez). Zatím bezdětní, adoptovali holčičku Nathalii (3). Rodrigo má nádherný obličej, ale děsně neforemné tělo. Svalů je až moc, řekla bych až nechutně. Třeba ho časem "přetělím", tedy až získám nějaké šikovné tělo.
Ramón Goméz 36 let, Mexiko, krasojezdec. Manželka Belinda (Ortega). Spolu mají dceru Rosabelle (5). Z předchozího vztahu jsou děti Shane (18), Russet (15) Joyceline (13) a Harold (9). Vychovávají tři adoptivní děti - Tony (10), Maxe (9) a Hermionu (8). A v rodině je ještě bratr Seve (15). Tohle je vůbec povedená rodinka - tím myslím Gomézovi. Ještě se setkáte s mnoha jedinci tohoto jména. A to jsem minulý měsíc rodinu rozdělila - vyčlenila jsem všechny z pohádky o Pocahontas. Ramón byl můj druhý akčňák a je to fakt drsoň.


Rafael Infante 31 let, Kuba, boxer - akrobat. Manželka Wandana (Ngami), syn Benji (1). Rafi kromě svého akrobatění cvičí psy. A pěstuje si dredy. Ty na obrázku jsem umotala z upletené a vypárané vlny. Moc dlouho nevydržely, teď nosí kulicha a chystám se navlasit pro něj paruku od Flávas. Jak vypadal původně uvidíte níže - brácha Luíz.
Oldřich Berousek 31 let, ČR, drezér medvědů. Manželka Milada (Kludská), děti jsem vyjmenovala i s udáním věku v článku o blondýnkách, tak to nebudu opakovat. Na rozdíl od své ženy vystupuje s s medvědy hnědými (možná že i nějaký černý by mohl být).
Navajo Craven 27 let, USA (nejspíš nějaký indiánský míšenec), ošetřovatel zvěře. Manželka Francesca Lopez, syn Chucho. Tohle je opravdu dost zvláštní fešák. Má vlasy jen v zadní polovině hlavy.


Luíz Infante 30 let, Kuba, boxer - akrobat. Manželka Amanda (Maine). Jak už jsem psala v článku o blondýnkách tak svatba tohoto páru byla poněkud skandální.
Luigi Costa 34 let, Itálie, řidič. Dvě dcery Lalia (15) a Allegra (8). Netuším, jestli je rozvedený nebo vdovec, ale každopádně se oženil s Benitou (Goméz). Její potomky uvedu v příslušné kapitole (Černovlásky).
Lewis Wetzel 35 let, USA, klaun-akrobat. Manželka Sally Jane (Ashwin), dcera Zara (2). S Lewisem jste se setkali v článku o sametování. Vypadal fakt dost uboze, musela jsem ho koupit. Byl to původně (podle výrobce) námořník. Má krásnou mladou ženu, míšenku, poznáte ji časem.
Knut Holberg 33 let, Norsko, ochrana objektu. Z prvního manželství dcery Avu (10) a Hedwigu (4). Nynější manželka Lisa Rinna (Dumont), spolu mají syna Serge (2). I Knut má svou historii. Poprvé jsme se setkali v budějovickém bazaru, kde jsem koupila Lewise. Byl to ušmudlaný voják, moc se mi nelíbil, nechala jsem ho tam. Za rok při další návštěvě jsem ho našla stejně ušmudlaného ve stejné škatuli a to už jsem ho prostě musela vysvobodit. Vymydlený a v čistém oblečení vypadá docela dobře.


Javier Goméz 27 let, Mexiko, sedlář a jezdec. Manželka Cayetana (Torres), syn Imanol (4).
Izac Andrews 24 let, USA, pomocný drezér. Manaželka Idah (Ngami), dcera Maisha (mimčo). Spolu s manželkou se věnují drezuře jaguárů a gepardů.
Gunnar Larssen 30 let, Švédsko, artista. Manželka Kamila (Kludská) - děti jsem uvedla v článku o blondýnkách.
Gaspard Forlán 29 let, Mexiko, ošetřovatel koní. Manželka Amber (Freman). Děti: Milly (8), Dixie (2) a Nico (miminko). Story jeho manželství uvádět nebudu, kam se hrabou Harlekýnky.
Franco Nero 31 let, Itálie, akrobat. Manželka Sandra (Goméz). Dcery - dvojčata Margherita a Giulia (6). Původně to byly Markétka a Julinka, později jsme to s dcerou pro jistotu přeložily.


Efren Goméz 29 let, Mexiko, kovář a jezdec. Manželka Corazón (Díaz), dcera Chiquitte (6) a syn Adán (1). Efren byl původně (od výrobce) pirát, ale co u nás s piráty. :)
César Reynolds 29 let, USA, akrobat - visuté hrazdy. Manaželka Zatanna (Merah), syn Kawe (2).
Carlos Ortega 35 let, Brazilie, artista - pevné hrazdy, bradla. Manželka Toya (Zambarano), spolu mají syna Sancha (5). Další děti (z předchozích vztahů): Zac (16), Zed (16), Pepino (8), Polly (8). Původně těch dětí bylo ještě víc, ale časem jsem mu nějaké ubrala. Ani to nezaregistroval. Tohle byl můj úplně první akčňák. Koupila jsem ho v OD Kotva, když tam ještě bylo k dostání obrovské množství panek. Teď je tam Bambule a v Bambuli houbeles.
Bruce LaFever 28 let, Kanada, trenér - zápas. Manželka Ever Gabo (Fox), dcera Tali (2). Příjmení se píše dohromady, mezera mezi La a Fever nechybí. :)
Blas Lavera 30 let, Panama, ochrana objektu. Manželka Damaris Tilton, dcera Zahara (5). Rukavice má nesundavatelné. Nejspíš nějaký pistolník???


Arnold Führlich 30 let. Německo, ochrana objektu. Arnold je dočasně svobodný, jelikož jsem mu sebrala manželku a dala ji někomu jinému. Jsem hrozná, ale jelikož očekávám příchod ještě pár krásek, určitě si nějakou vybere. Jeho hlavičku jsem tuším dostala jako dárek. Tělo mám z burzy. Přemalovala jsem mu oči, vytvořila fousy a tetování. Tetovat mě naučila Irena (Surfinie). Používáme na to dětské tetování. Smůla je, že malé motivy se dost špatně shánějí. Ale je to paráda!
Abel Klein 29 let, Švýcarsko, instruktor na lezecké stěně. Manželka Marisa (Dumont), dcera Janelle (5).

Líbili se svalovci? Tak příště pro změnu zase trochu půvabních dívek.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Blanule Blanule | 11. února 2014 v 12:21 | Reagovat

Ty máš ale těch chlapáků-drsňáků, až oči přecházejí ;-)
Co to je, prosím Tě, perská tyč?
No, a Ramón Goméz, to je krasojezdec, jako když vyšije :-P  :-D  :-D  :-D

2 Babakat Babakat | 11. února 2014 v 14:19 | Reagovat

[1]: Perská tyč je takový dlouhý klacek. Jeden konec drží ten chlap, na druhém konci, hezký kus nad zemí cvičí Donna. :-)

3 tinka tinka | 11. února 2014 v 14:51 | Reagovat

Luis Lewis a Theodore sa mi páčia najviac :-D

4 Monika Monika | Web | 11. února 2014 v 17:10 | Reagovat

Tolik fešáků pohromadě,paráda :-)

5 babakat babakat | 11. února 2014 v 20:48 | Reagovat

[3]:No jo, jsou to kluci jako cumel. :-D

6 babakat babakat | 11. února 2014 v 20:49 | Reagovat

[4]: Vždyť už je taky schráním nějakých dvacet let. ;-)

7 baziliska2-barbie baziliska2-barbie | Web | 13. února 2014 v 17:40 | Reagovat

To je  nádhernejch chlapů. No u mě jednoznačně vede Rodrigo Mendoza a klan Gomézů. :-)  :-)

8 nauriel nauriel | 13. února 2014 v 22:40 | Reagovat

Páni, to je skvadra drsoňů O_O Mezi ně aby se člověk bál :-D

9 babakat babakat | 19. února 2014 v 13:53 | Reagovat

[7]: Já je taky baštím. Přesně tyhle! :-D

10 babakat babakat | 19. února 2014 v 13:53 | Reagovat

[8]: Drsné slupky, ale srdce ze zlata, řekla bych. :-)

11 Reeney Crutt Reeney Crutt | E-mail | 25. srpna 2016 v 14:12 | Reagovat

No Ivčo to jsou krasavci jeden hezčí než druhý já čumím s otevřenou hubou.Škoda,že nejdou zvětšit,abych na ně lépe viděl.Paráda jsem zelený závistí a je to.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama